Bliskie spotkania z Biologią 2019

  • 25 stycznia 2019

Rusza kolejny cykl „Bliskich spotkań z Biologią”, na który zapraszamy młodzież zainteresowaną poszerzaniem biologicznych horyzontów.

Spotkania prowadzone przez naukowców Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy są doskonałą okazją do zgłębienia i usystematyzowania wiedzy oraz wyjaśnienia trudnych zagadnień z zakresu biologii.

Do udziału w wykładach i warsztatach zachęcamy uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy w najbliższym czasie chcą zmierzyć się z egzaminem maturalnym z biologii, jak i tych którzy chcą wziąć udział w olimpiadach o tematyce biologicznej. Zapraszamy również młodzież starszych klas szkół podstawowych i  gimnazjów zainteresowaną aktualną wiedzą z biologii.

Spotkania odbywać się będą w czwartki o godzinie 15.30 w Bibliotece Głównej UKW oraz w salach budynków UKW wskazanych w harmonogramie spotkań. Przewidywany czas wykładów i warsztatów to dwie godziny lekcyjne. Szczegóły dotyczące programu tegorocznej edycji umieszczone są na plakacie. Prosimy o wcześniejsze zapisy na warsztaty u koordynatora cyklu na adres: robkat@ukw.edu.plSerdecznie zapraszamy!!!

 

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Wydział Nauk Przyrodniczych
ul. M. K. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz
tel./fax. 52 32 36 728